Zespół

julia

Julia Bąkowska

Absolwentka Marketingu Międzynarodowego na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z Public Relations na Politechnice Gdańskiej. Początkowo trener i doradca w stworzonej przez siebie firmie szkoleniowej UControl – zajmowała się kształceniem firm w zakresie budowania pozytywnego wizerunku. Pomysłodawca i współtwórca marki zabawek edukacyjnych dla dzieci – white&black.

Account Manager, PR Specialist
julia@clubpr.pl
666 240 240

asia

Joanna Kaszubowska

Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Politechnice Gdańskiej oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Projektami na tej samej uczelni. Doświadczenie zawodowe rozpoczęła jako kierownik w jednym z oddziałów firmy Dr. Oetker. Stworzyła i rozwinęła firmę szkoleniową Unique Selling Point, której działalność kontynuuje dział szkoleniowy agencji Club PR&Marketing. Miała swój udział w powstaniu odnoszącego sukcesy portalu Lady Mama.

Account Manager, Event Manager
asia@clubpr.pl
608 207 424

asiaz

Joanna Zarembska

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła specjalizację publicystyczną oraz specjalizację PR. Karierę rozpoczęła jako redaktor serwisów tematycznych w Wirtualnej Polsce oraz freelancer w Twojej Gazecie Trójmiasto. Następnie współpracowała z działem promocji Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Creative Director, Senior Social Media Specialist

kamila

Kamila Cegiełka-Mendalka

Ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej. Jako grafik zawodowo związana była między innymi z firmami: Sprint, Business Software Solutions/Renau Business Software i Tanwiet International. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży.

Art Director, Logo & Brand Identity Designer
kamila@clubpr.pl

ewa

Ewa Struzik

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Psychologii w Biznesie w ramach studiów ekonomicznych. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w Young Digital Planet oraz jako copywriter-wolny-strzelec. Kolejnym etapem była agencja reklamowa Media Skok.

Senior Copywriter, Social Media Expert, Freelancer

kamil

Kamil Kumpin

Absolwent Ekonomii – Marketingu i Zarządzania na specjalizacji Strategia i Rozwój Produktu (Politechnika Koszalińska, Politechnika Gdańska). Współpracował z takimi firmami, jak TVN, Young Digital Planet SA, Polsat, Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Fundacja Filmowa, SZKŁO, Dentaurus, AB Inwestor, Arskom, BPI, Muzyka i Technologia, Interia, Virtual Recruiter oraz Champion Consulting. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży.

Art Director, Specjalista ds. Marketingu